Zakończ swoje problemy z grzybicą…

Na grzybice

Grzybica bez recepty

Posted by Administrator on September 28, 2010 in Grzybica bez recepty with No Comments


Często dzieje się tak, że idąc do lekarza z różnymi objawami grzybicy, które można znaleźć tutaj. Lekarz nie ma bladego pojęcia co się dzieje z pacjentem i przepisuje leki, a czasami również antybiotyki, myśląc, że może zadziała. Jest to błędne koło, gdyż antybiotyki i leki jeszcze mocniej zakwaszają nasz organizm, niszcząc również w tym czasie naturalną flore bakteryjną w jelicie, gdzie bytują grzyby. Grzyby wtedy o wiele szybciej się namnażają. W ten sposób objawy grzybicy wzmagają się i nikt nie wie co nam dolega.

Dzisiaj wiele osób szuka produktów, dokładnie przypisanych do objawów choroby przez internet. Tak się dzieje również z objawami grzybicy, które na pozór trudno zdiagnozować.

Oto produkty, które pomogą w pracy układu trawiennego, oraz pozwolą oczyścić swój organim w naturalny sposób nie tylko z grzybów.

Jest to kuracja oczyszczająca, oraz profilaktyka grzybicy- (linki):

  1. Paraprotex – roślinny produkt silnie oczyszczający nasz organizm z “nieproszonych gości”. Stosuj 3 razy dziennie po 1 tabletce.
  2. AC-Zymes – naturalna flora bakteryjna, utrudnia rozwój grzybów, oraz zapewni harmonię i równowagę na wszystkich poziomach układu trawiennego. Stosuj 2 razy dziennie po 1 kapsułce.
  3. Nopalin – naturalny błonnik, zmniejsza ryzyko wrzodów, a także doskonałe źródło witamin. Stosujemy 2 razy dziennie po 1 tabletce.

UWAGA! Produkty firmy CaliVita są w 100% pochodzenia naturalnego.

next post »

Dieta w czasie grzybicy

Dieta w czasie przebywania i leczenia grzybicy jest bardzo ważnym czynnikiem. Oprócz sto...

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

No trackbacks yet.

No post with similar tags yet.

No post with similar categories yet.